24 H NOORD – zondag 28 oktober – van 12-18 uur

Halte Zamenhofstraat laat u tijdens 24 H Noord graag zien wat er achter de meestal gesloten deuren wordt gemaakt. Dit industriële terrein herbergt veel kunstenaars en vormgevers. Vandaag kunt bij hen kijkenen kopen. Kunst en vormgeving direct uit het atelier van de makers. Divers, bijzonder en heel betaalbaar.

De deuren die altijd open staan op dit terrein, voor koffie en veel meer zijn die van
Expo Café Zamen. (www.expocafezamen.nl)

In de hal van gebouw 150 is een overzichtsexpositie. Daar vindt u ook een kaart waarop de ateliers van de deelnemende kunstenaars en vormgevers staan aan gegeven. U bent van harte welkom bij:

116K
Yolanda Döpp sieraden: www.doppsieraden.nl

114-J
Marja Broersen: www.marjabroersen.exto.nl schilderijen
Hannah Kockx : www.hannahkockx.nl: grafiek, laat de werking van de etspers zien en een film

122
Monica van Rijn: www.monicavanrijn.com
– In haar schildersatelier toont ze de korte documentaire over haar project ColoredbyWar. let op: monica is alleen te bezoeken tussen 15 en 18 uur!

Gebouw 150

unit 318: Femke de Groot( Space invaders): beeldende kunst: www.spaceinvaders.nu

unit 105: Ria Somers-van de Haterd – beeldende kunst

Hal beneden

overzichtsexpositie van deelnemende ateliers en
daarnaast is hier ook  werk te zien van:

Jan van der Horn: www.jnvanderhorn.com
Sharma Peterson: www.sharmapetersonart.com
Patricia Guarda: www.instagram.com/patriciaguarda
Sandra Kukupessy: www.equus-bries.nl
Ricardo Huisman: www.ricardohuisman.com

Gebouw 110:

Mieke Teelen: www.mieketeelen.com
Marieke Hunze: www.mariekehunze.nl
Willy Smits: www.atelier-felice.nl;
Keramiek van Campen: www.keramiekvancampen.nl
Roelien van Aalderen: www.roelienvanaalderen.nl
Frits Heimans: www.fritsheimans.nl

Gebouw 108

unit 408: Rooftop Gallery toont werk van Carola Rombouts en Tonie van Marle

Meer over 24H Noord: https://www.iamsterdam.com/nl/uit/festivals/24h-amsterdam/24h-noord